Recenze Veet

Přidáno: 1. června 2013

(naposledy upraveno 1. června 2013)

• příjemná vůně
  • opravdu stačí 3 minutky
  • možno používat i na obličej
  • funguje výborně

Příjemně mě překvapil. Dříve jsem kupovala Opilcu, ale ta má strašný zápach, krém musel na kůži být alespoň 10min. a proto byla potom kůže hodně podrážděná a červená...

Přidáno: 20. května 2013

Zakoupeno v Lékárna.cz

• působí i na krátké chloupky
  • krátká doba účinnosti ( třetí den zase rostou)

vydržel mi na 4 použití

Přidáno: 1. prosince 2012

Zakoupeno v Lékárna.cz

S výrobky Veet jsem velmi spokojená. Používám k odstraňování chloupků již dlouho a vždy účinkuje.

• Holí podpaží, které i když se potíte "voní" po gumě a né po potu
  • Nezarůstají chloupky
  • nutno aplikovat stěrkou dost silnou vrstvu
  • působí 100 procentně jen na delší chlupy
  • 100 procentní depilace se nepovede vždy napoprvé a je nutné aplikovat použitý krém znovu na nepovedená místa
  • náklady na pořízení (2 užití)

Cena kvalitě příliš neodpovídá, protože náklady na užití výrobku neodpovídají očekávání (neodstraní vše, piplačka). Koupě pro mne byla novinkou, dříve jsem tyto krémy nepoužívala, přesto mne příjemně překvapil, že mi nezarůstají chlupy a že se výborně hodí do podpaží. Tento produkt jsem si vybrala kvůli kvalitní reklamě, ale zázrak se zkrátka nekonal. Je to jen další depilační krém, který je navíc slabší než ostatní krémy. Je to další chemie, kterou si dáváte do těla a je drahý. Užila-li bych krém 8 x za měsíc, náklady se pohybují kolem 600 Kč, to už mohu co 4 užití koupit nový kvalitnější jednorázový holící strojek a budou mé náklady poloviční. Jen stále nevím, jak vyřešit problém se zarůstáním chloupků.

Přidáno: 3. května 2012

Zakoupeno v Lékárna.cz

• Holení je najednou mnohem příjemnější než s žiletkou. Připadám mi, že o mě krém pečuje. Nohy mám krásně oholeny, je to super. Určitě doporučuji ženám, co mají citlivou pokožku.
  • Nejsem si jista, zda dokáže krém odstranit úplně všechny chloupky a zda opravdu na dobu 4 týdnů.

Chtěla jsem tento produkt vyzkoušet. Nevěřila jsem v jeho účinnost, ovšem možná si ho po ozkoušení objednám znovu.

• rychlý způsob depilace
  • nebere krátké chloupky
  • trochu bolestivé
  • podrážděná pokožka

Nějakou dobu trvalo, než jsem získala alespoň částečný grif ohledně manipulace s pásky, pak byla depilace jakž takž rychlá a efektivní - kromě chvilkové bolesti a následného podráždění pokožky. Neodstraní krátké, rašící chloupky, což je velké mínus.

• když je správná délka chloupků, depilace je téměř 100%
  • rychlé
  • téměř bez bolesti
  • nejde dobře odhadnout doba zahřívání
  • olejové kapesníčky jsou "pro srandu"

Veet používám už několik let, takže spokojenost, resp. mám vůbec na výběr??! Mám tedy raději ty vodou omyvatelné, ale ty jsou málo k dostání. Jinak na odstranění vosku pomůže i obyčejný kuch.olej ( my ženy si dovedeme poradit :-) ). A musím po pravdě říct, že nohy depilované voskem vydrží déle bez chloupků než po depilaci strojkem, i zarůstání je menší. Ve tříslech je to "boj", ale tam bolí vše kromě žiletky. Na obě nohy mi vystačí 3 kousky.

Přidáno: 19. července 2010

• sem tam se dočkáte oholeného místa
  • velice špatně depiluje
  • nepříjemně voní
  • objevuje se vyrážka

No tak u tohoto produktu musím souhlasit se všemi negativními recenzemi. Je totiž absolutně nefunkční - těch pár chloupků, co odstraní snad ani nestojí za řeč. Bohužel ještě jako bonus zanechá na pokožce pořádnou paseku v podobě zarudlých míst a pupínků, které nejdříve nesnesitelně pálí a druhý den svědí. A to je ještě na obalu napsáno, že je výrobek určený pro citlivou pokožku. Nechtěla bych ani zkoušet Veet na normální pokožku - to snad musí depilované místo doslova hořet. Jinak krém velmi nepříjemně voní, rychle zasychá, musí se nanášet ve větší vrstvě. Nedoporučuji ho, za tu vyšší cenu se dá pořídit kvalitnější přípravek. Nebo je možná lepší zůstat u obyčejných holítek či holicích strojků. Pro otrlejší je lepší způsob likvidování chloupků epilátor nebo voskové pásky, bude to mít rozhodně lepší efekt, než když použijete tento krém.

• bolest naštěstí rychle zmizí
  • pokožka vydrží krásně hladká asi osmnáct dní
  • příjemná vůně
  • potřebujete delší chloupky
  • zanechává na pokožce vosk
  • mírné začervenání
  • musíte se naučit s pásky zacházet

Voskové pásky používám pouze občas. Nejvíce mi vadí, že je potřeba nechat si trochu narůst chloupky, aby vůbec šly vytrhat. Také je potřeba pořádně prostudovat návod na použití a trpělivost. Jakmile získáte s používáním praxi, půjde to mnohem lépe. Po strhnutí pásku to bolí jenom pár vteřin, pak to přestane. Občas mi pokožka zčervenala, ale i to se ztratilo. Po použití je potřeba vosk umýt - doporučuji napustit si vanu. Také si dejte pozor, aby se Vám vosk nedostal nikam jinam (třeba i po domě :D) špatně s pak odstraňuje. Chloupky nezarůstají tak moc, jako při jiných metodách vytrhávání a začervenání taky mizí rychleji. Vyhovuje mi i to, že pásky se dají použít vícekrát po sobě - s jedním párem si můžete oholit celé nohy.

• vše

Veet depilační krém je prostě fantasticky nemam co dodat....

• hezky voní
  • vzhledem k obsahu výrobku trochu vyšší cena
  • navzdory tomu, že je určen pro citlivou pokožku, na té mé pálil
  • nemá 100% účinek

K tomuto krému by byly určitě výhrady a myslím, že docela na místě. Depiluji s ním nohy a bohužel chvílemi nepříjemně pálí a pokožka byla místy zčervenalá a podrážděná.Jako negativum vnímám i fakt, že u mě, ačkoliv v žádném případě nemám silnější chloupky neměl 100% účinek - odstranil jen některé chloupky, zbytek jsem musela přejet žiletkou, na opětovné použití tohoto krému jsem neměla náturu, i tak jsem měla depilované partie podrážděné víc než dost. Ale zjistila jsem, že chloupky co neodstraní značně naruší v koříncích, takže jsem po krátkém čase začala praktikovat to, že jsem po opláchnutí nohou vodou a osušení vytrhala chloupky depilátorem..ty už byly narušeny, tudíž šlo o světe div se bezbolestnou metodu a efekt byl dlouhodobějšího charakteru, než kdybych je jen odstranila žiletkou.

• dlouhodobí účinek

Depilační krém Veet splnil moje očekávání. Bylo to rychlé a má i dlouhodobý účinek. Asi po týdnu jsem měla chloupky jako druhý den po holení žiletkou. Doporučuji !!

• novinka
  • nevytrhá všechno..musíte použít žiletku

nic moc..lepší je vosk..nebo epilátor

Přidáno: 30. září 2009

(naposledy upraveno 30. září 2009)

• nemám pro něj žádnou pochvalu
  • na mé chloupky nepůsobí

Já mám hodně citlivou pokožku a proto mně zaujal tento krém určený speciálně pro ni. Za sebe výrobek doporučit nemohu, pro mně to byly vyhozené peníze, protože přestože jsem postupovala řádně dle instrukcí, s mými chloupky to ani nehlo. Je to piplačka, musíte sedět tak, abysete se nikde neotřely, jen ztráta času, kupte si raději balení žiletek.

• hezky voní
  • i pro citlivou pokožku je docela ostrý
  • nemám dobrou zkušenost s výsledkem

s kamarádkou jsme si tento často reklamovaný produkt zakoupily. naše představy o účinnosti byly však zcela jiné. nemohu říct, že bych s tímto výrobkem byla spokojená. to, co ukazují v televizi a to co je v reálu je opravdu veliký rozdíl. mám citlivou pokožku a tak jsem vybrala i tento depilační krém speciálně určenou pro ni. pokožka mi nepříjemně zčervenala a navíc i pálila. ale to by se dalo přežít. horší to bylo s výsledkem: ano, nějaké chloupky vymizely, ale ty silnější ne. takže i po použití tohoto krému jsem si musela nohy oholit klasickým holicím strojkem.

Zobrazuji 181 - 195 ze 195 recenzí 1...6 7 8 9 [ 10 ]