Recenze Veet

Ověřený zákazník DROGEO.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 26. října 2015

Zakoupeno v DROGEO.CZ

• Poměrně dobrý výsledek
  • Použítí hlavně na intimní partie bez problémů
  • Když se příliš rozehřeje (stačí vyšší pokojová teplota) - ve výsledku není třeba zahřívat, stačí přiložit, zmáčknout a po 3-5 vteřinách strhnout

Cena za balíček 40 kusů nižší než za 1 brazilskou depilaci

• K balení je i stěrka.
  • Příšerně páchne, chloupky skoro neodstraňuje.

Z tohoto krému jsem opravdu zklamaná. Nejprve mě odradil po rozbalení už ten příšerný pach a po aplikaci navíc zmizelo jen pár chloupků a to jsem ho nechala působit 8 minut! No hrůza!

Ověřený zákazník VMD Ověřený zákazník

Přidáno: 7. července 2015

Zakoupeno v VMD

• zatím jsem produkt nevyzkoušela, používala jsem jiné...tak uvídím

potřebovala jsem něco na suchou pokožku...tento produkt zatím testuji, tak uvidíme jaký bude

• Nefunguje na krátké chloupky

Ověřený zákazník VMD Ověřený zákazník

Přidáno: 1. března 2015

Zakoupeno v VMD

• Fakt účinkuje po 3 minutách
  • někdy ta cena, ale vydrží dlouho, takže v pohodě

Vyzkoušela jsem již dosti depilačních krémů a tento je fakt nejlepší. Za sebe mohu jen doporučit,

Ověřený zákazník Centrshop Ověřený zákazník

Přidáno: 23. února 2015

Zakoupeno v Centrshop

• Perfektně odstraní chloupky
  • Doba kterou musím čekat na působení veetu

Celkové hodnoceni jsem naprosto spokojena!!!!

Přidáno: 17. ledna 2015

(naposledy upraveno 17. ledna 2015)

• nevytrhává malé chloupky

za mne- vyhozené peníze!

• vytrhá tak10 %chloupků
  • nejde za nic smýt, smývám ho už 3.den !
  • 1 ubrousek na smytí vosku na 12 ks pásků ?
  • červené fleky na místě použití- u mně tedy podpaží a nohy
  • po 3 dnech umývání nastoupila stará dobrá žiletka :(

NEDOPORUČUJI, jedu na dovolenou a chtěla jsme mít klid s chloupky... jedu s podrážděnou pokožkou a s sebou beru žiletky :(

Přidáno: 19. ledna 2014

• všechno - viz níže

Naprosto nejhorší pásky, co jsem kdy zkoušela, a to patří mezi nejdražší. Oproti "no name" páskům vytrhají sotva čtvrtinu chloupků, lepí se na všechno (krabička, ruce) jen ne na chlupy, člověk je upatlaný ještě dřív, než je vůbec přiloží a po stržení spousta vosku zůstane na obličeji - včetně těch chlupů. Jediné, co je použitelné, jsou olejové ubrousky na odstranění vosku, ale těch je málo.
Víckrát ne, po 2 použitích letěla celá krabička do koše!

• Rychlá aplikace
  • Nedráždí
  • Málo přípravku pro odstranění přebytečného vosku na pokožce
  • Menší účinnost

Na rychlé odstranění chloupků jsou Veetky super, ale musíte je použít víckrát, protože ne vždy odstraní všechny.

Recenzi pásků mám zde:

Vaše Kosmeťanda

Přidáno: 18. srpna 2013

(naposledy upraveno 18. srpna 2013)

• Vydrží na 3-4 použití podle toho, kolik toho použiju a zda holím jenom lýtka nebo i víc :) Dorůstající chloupky neškrábou, takže vydržím déle bez holení a dorůstá jich méně, takže to ani není tak poznat. I když píšou pět minut, tak nechávám deset a nikdy jsem neměla žádnou reakci a žádné chloupky nezůstanou pokud dám dostatečnou vrstvu.
  • Vysoká cena, na spodu lahvičky vždy zůstane dost pěny, takže musím odšroubovat víčko a dopatlávat ten zbytek, abych nepřišla o čtvrtku materiálu.Také to dost smrdí a hůř se to rozpouští, takže chvilku trvá než se toho zbavím z vany a z kůže.

Preferuji před žiletkami, jsem sice student, ale vyjde mě to pořád levněji než kupovat nové žilelky. I když mám kvalitní a drahé žiletky od Gillettte, tak jsem pořád osypaná, zarůstají mi chloupky a nohy mám rozdrásané pak nehty z toho jak to svědí. S Veet se mi to nestává, používala jsem dříve vytrhávací, ale trvá to dlouho a stejně to nemá takový výsledek jako když použiju tuhle pěnu :) Zkoušela jsem i levnější druhy z jiných drogerií, ale vrátila jsem se zpátky, protože mi zůstávaly chloupky, které jsem pak stejnak musela ještě vzít žitelkou. A co je super, že fakt jich dorůstá míň po delším použití, takže to občas střídám, že těch pár chloupků vezmu rychle žiletkou a mám fakt 14 dní naprostý klid. Takže doporučuju, rozhodně :)

• nevytrhá všechno
  • zbylý vosk jde velmi těžko smýt
  • na jednom místě šla dolů i kůže s opálením:(
  • podrážděná pokožka

Po strhnutí horní vrstvičky kůže po okrajích pásku a tím i opálení na rukou mi zbyly oči pro pláč, a to jsem strhávala podle návodu. Dlouho mi trvalo, než se mi podařilo dostat dolů všechen zbylý vosk. Aplikace je poměrně snadná, ale díky těmto nemilým zkušenostem zůstávám u žiletky epilátoru

Přidáno: 1. června 2013

(naposledy upraveno 1. června 2013)

• příjemná vůně
  • opravdu stačí 3 minutky
  • možno používat i na obličej
  • funguje výborně

Příjemně mě překvapil. Dříve jsem kupovala Opilcu, ale ta má strašný zápach, krém musel na kůži být alespoň 10min. a proto byla potom kůže hodně podrážděná a červená...

Přidáno: 20. května 2013

Zakoupeno v Lékárna.cz

• působí i na krátké chloupky
  • krátká doba účinnosti ( třetí den zase rostou)

vydržel mi na 4 použití

Přidáno: 1. prosince 2012

Zakoupeno v Lékárna.cz

S výrobky Veet jsem velmi spokojená. Používám k odstraňování chloupků již dlouho a vždy účinkuje.

• Holí podpaží, které i když se potíte "voní" po gumě a né po potu
  • Nezarůstají chloupky
  • nutno aplikovat stěrkou dost silnou vrstvu
  • působí 100 procentně jen na delší chlupy
  • 100 procentní depilace se nepovede vždy napoprvé a je nutné aplikovat použitý krém znovu na nepovedená místa
  • náklady na pořízení (2 užití)

Cena kvalitě příliš neodpovídá, protože náklady na užití výrobku neodpovídají očekávání (neodstraní vše, piplačka). Koupě pro mne byla novinkou, dříve jsem tyto krémy nepoužívala, přesto mne příjemně překvapil, že mi nezarůstají chlupy a že se výborně hodí do podpaží. Tento produkt jsem si vybrala kvůli kvalitní reklamě, ale zázrak se zkrátka nekonal. Je to jen další depilační krém, který je navíc slabší než ostatní krémy. Je to další chemie, kterou si dáváte do těla a je drahý. Užila-li bych krém 8 x za měsíc, náklady se pohybují kolem 600 Kč, to už mohu co 4 užití koupit nový kvalitnější jednorázový holící strojek a budou mé náklady poloviční. Jen stále nevím, jak vyřešit problém se zarůstáním chloupků.

Přidáno: 3. května 2012

Zakoupeno v Lékárna.cz

• Holení je najednou mnohem příjemnější než s žiletkou. Připadám mi, že o mě krém pečuje. Nohy mám krásně oholeny, je to super. Určitě doporučuji ženám, co mají citlivou pokožku.
  • Nejsem si jista, zda dokáže krém odstranit úplně všechny chloupky a zda opravdu na dobu 4 týdnů.

Chtěla jsem tento produkt vyzkoušet. Nevěřila jsem v jeho účinnost, ovšem možná si ho po ozkoušení objednám znovu.

• rychlý způsob depilace
  • nebere krátké chloupky
  • trochu bolestivé
  • podrážděná pokožka

Nějakou dobu trvalo, než jsem získala alespoň částečný grif ohledně manipulace s pásky, pak byla depilace jakž takž rychlá a efektivní - kromě chvilkové bolesti a následného podráždění pokožky. Neodstraní krátké, rašící chloupky, což je velké mínus.

• když je správná délka chloupků, depilace je téměř 100%
  • rychlé
  • téměř bez bolesti
  • nejde dobře odhadnout doba zahřívání
  • olejové kapesníčky jsou "pro srandu"

Veet používám už několik let, takže spokojenost, resp. mám vůbec na výběr??! Mám tedy raději ty vodou omyvatelné, ale ty jsou málo k dostání. Jinak na odstranění vosku pomůže i obyčejný kuch.olej ( my ženy si dovedeme poradit :-) ). A musím po pravdě říct, že nohy depilované voskem vydrží déle bez chloupků než po depilaci strojkem, i zarůstání je menší. Ve tříslech je to "boj", ale tam bolí vše kromě žiletky. Na obě nohy mi vystačí 3 kousky.

Přidáno: 19. července 2010

• sem tam se dočkáte oholeného místa
  • velice špatně depiluje
  • nepříjemně voní
  • objevuje se vyrážka

No tak u tohoto produktu musím souhlasit se všemi negativními recenzemi. Je totiž absolutně nefunkční - těch pár chloupků, co odstraní snad ani nestojí za řeč. Bohužel ještě jako bonus zanechá na pokožce pořádnou paseku v podobě zarudlých míst a pupínků, které nejdříve nesnesitelně pálí a druhý den svědí. A to je ještě na obalu napsáno, že je výrobek určený pro citlivou pokožku. Nechtěla bych ani zkoušet Veet na normální pokožku - to snad musí depilované místo doslova hořet. Jinak krém velmi nepříjemně voní, rychle zasychá, musí se nanášet ve větší vrstvě. Nedoporučuji ho, za tu vyšší cenu se dá pořídit kvalitnější přípravek. Nebo je možná lepší zůstat u obyčejných holítek či holicích strojků. Pro otrlejší je lepší způsob likvidování chloupků epilátor nebo voskové pásky, bude to mít rozhodně lepší efekt, než když použijete tento krém.

Zobrazuji 161 - 180 ze 187 recenzí 1...6 7 8 [ 9 ] 10